Zastřešení

Naše firma vedle stavby bazénů nabízí i jejich velice kvalitní zastřešování, u kterého využívá nejmodernější konstrukce z tvrzené slitiny AlMgSi („hliník“) s vysokou kvalitou povrchové úpravy. Tento ojedinělý způsob opracování konstrukce je patentově chráněn. Plochy kopulí jsou vyplněny jednokomorovými deskami z polykarbonátu s úpravou NoDrop. Samozřejmostí je, že si u nás můžete vybrat z mnoha různých barevných odstínů konstrukce dle vzorníku RAL. Zároveň je možno toto zastřešení dodat v dřevodekorové úpravě. Volitelné je například i umístění dveří, provedení čel, kolejiště, výplňový materiál apod. Níže Vám přinášíme krátký výčet výhod, pro které je vhodné zastřešení bazénu instalovat.

  • snížení nebezpečí spojené s pádem dětí nebo domácích zvířat do bazénu. Z tohoto důvodu je vhodné u zastřešení zvolit uzamykání modulů a vstupů do bazénu.
  • zvýšení teploty vody o 5-7°C na rozdíl od nezastřešeného bazénu. Díky izolačním vlastnostem neuniká v noci nebo v chladnějším období teplo do okolí.
  • do vody nepadají pevné částice (listy ze stromů, pyl, nafoukaný prach) a nemnoží se nebezpečné bakterie. Tím se sníží náklady na bazénovou chemii.
  • kromě snížení nákladů na chemii, lze díky zastřešení snížit i čas na péči o vodu v bazénu.
  • díky zastřešení lze zažívat větší pocit soukromí při koupání.
  • zastřešením bazénu umožňuje znatelným způsobem prodloužení koupací sezóny. Vhodný typ zastřešení umožní koupání i mimo prosluněné dny
Practic Horizont Dream
     
Harmony Star Rock
     
Terrace Atyp Practic s vysokým    segmentem Practic Atyp Practic s vysokým    segmentem Star